Vodstvo

Vodstvo podjetja

Generalni direktor

Marin Pavšek

(01) 58 99 401

  051 608 170

  Marin.Pavsek@elektronabava.si

Direktor FInanc

Tea Odlazek Mesar

(01) 58 99 336

  041 360 704

  Tea.Odlazek-Mesar@elektronabava.si

Direktor prodaje

Boris Božič

(01) 58 99 405

  051 620 880

  Boris.Bozic@elektronabava.si

Direktor blagovnih skupin in strateške nabave

Gregor Slavič

(01) 58 99 301

  Gregor.Slavic@elektronabava.si

Direktor oskrbne verige

Anton Pečar

(01) 58 99 480

  051 616 372

  Anton.Pecar@elektronabava.si

Direktor za informatiko in digitalni marketing

Sebastjan Jaklič

(01) 58 99 445

  041 236 444

  Sebastjan.Jaklic@elektronabava.si

Tajništvo

(01) 58 99 402

  info@elektronabava.si

 
 

Finance

Direktor

Tea Odlazek Mesar

(01) 58 99 336

  041 360 704

  Tea.Odlazek-Mesar@elektronabava.si

 
 

Poslovanje s kupci

Lea Peterka

(01) 58 99 315

  040 360 801

  Lea.Peterka@elektronabava.si

 
 

Poslovanje z dobavitelji

Tea Lukančič

(01) 58 99 314

  tea.lukancic@elektronabava.si

 
 

Informatika in digitalni marketing

Direktor

Sebastjan Jaklič

(01) 58 99 445

  041 236 444

  Sebastjan.Jaklic@elektronabava.si

 
 

Informatika

Edvard Dolenc

(01) 58 99 308

  041 341 758

  Edvard.Dolenc@elektronabava.si

Marko Zaletel

(01) 58 99 327

  Marko.Zaletel@elektronabava.si

 

Digitalni marketing

Karmen Burja Spruk

(01) 58 99 329

  Karmen.Burja-Spruk@elektronabava.si