Kontakti in lokacije

Prodaja inštalaterjem

Direktor gospodarske dejavnosti

Veljko Milaković

(01) 58 99 306

  031 689 131

Veljko.Milakovic@elektronabava.si

Skrbniki kupcev

Zvonko Potec

(01) 58 99 366

  051 377 002

Zvonko.Potec@elektronabava.si

Vasja Orožim

  031 334 140

Vasja.Orozim@elektronabava.si

Romana Podjed

  041 353 730

Romana.Podjed@elektronabava.si

 

Aleš Čeligo

  051 335 656

Ales.Celigo@elektronabava.si

Tilen Šenk

  041 351 023

Tilen.Senk@elektronabava.si

Matija ABSEC

  031 763 733

Matija.Absec@elektronabava.si

Komercialisti

Matjaž loboda

(01) 58 99 423

Matjaz.Loboda@elektronabava.si

 

Prodajni specialisti

Branko Škrjanec

(01) 58 99 411

  041 329 059

Branko.Skrjanec@elektronabava.si

Kristjan Filipič

  031 359 763

Kristjan.FIlipic@elektronabava.si

MIHA GAVEZ

(01) 58 99 417

Miha.Gavez@elektronabava.si

 

Mladen Špende

(01) 58 99 421

Mladen.Spende@elektronabava.si

 
 

Prodaja industrijskim kupcem, motorni pogoni, HVAC, obnovljivi viri energije

Direktor gospodarske dejavnosti

Marko Poglajen

(01) 58 99 357

  041 723 874

Marko.Poglajen@elektronabava.si

Skrbniki kupcev

Denis Imširović

  040 466 425

Denis.Imsirovic@elektronabava.si

Sandi Gorčan

  041 532 025

Sandi.Gorcan@elektronabava.si

Zoran Bauer

  041 765 476

Zoran.Bauer@elektronabava.si

Komercialisti

Primož Medved

(01) 58 99 431

Primoz.Medved@elektronabava.si

Prodajni specialisti

Damjan Palčič

(01) 58 99 475

  041 327 696

Damjan.Palcic@elektronabava.si

Aleš Filipič

  041 388 064

Ales.Filipic@elektronabava.si

Aleksander Petelinšek

(01) 58 99 471

Aleksander.Petelinsek@elektronabava.si

Prodaja trgovskim kupcem

Direktor gospodarske dejavnosti

Veljko Milaković

(01) 58 99 306

  031 689 131

Veljko.Milakovic@elektronabava.si

Skrbniki kupcev

Danilo Zorman

  041 765 468

Danilo.Zorman@elektronabava.si

Komercialisti

 Alenka Markič

(01) 58 99 474

Alenka.Markic@elektronabava.si

Tomaž Škerl

(01) 58 99 473

Tomaz.Skerl@elektronabava.si

Inženiring posli, SN in VN energetska oprema in telekomunikacije

Direktor gospodarske dejavnosti

Luka Doberšek

(01) 58 99 452

  041 384 717

Luka.Dobersek@elektronabava.si

Skrbniki kupcev

Igor Alič

(01) 58 99 462

  051 475 900

Igor.Alic@elektronabava.si

Sandi Sitar

(01) 58 99 464

  051 311 136

Sandi.Sitar@elektronabava.si

Komercialisti

Zdravko Plevel

(01) 58 99 461

  031 629 400

Zdravko.Plevel@elektronabava.si

Robert Jere

(01) 58 99 465

  031 838 717

Robert.Jere@elektronabava.si

Prodaja na tuje trge

Veljko Milaković

(01) 58 99 306

  031 689 131

Veljko.Milakovic@elektronabava.si

 

Prodaja po prodajnih programih

Razsvetljava

Branko Škrjanec

(01) 58 99 411

  041 329 059

Branko.Skrjanec@elektronabava.si

Kristjan Filipič

  031 359 763

Kristjan.FIlipic@elektronabava.si

MIHA GAVEZ

(01) 58 99 417

Miha.Gavez@elektronabava.si

Kabli

Mladen Špende

(01) 58 99 421

Mladen.Spende@elektronabava.si

Strukturirano ožičenje

zLATKO AJDINOVIČ

  041 837 938

Zlatko.Ajdinovic@elektronabava.si

ELEKTROINŠTALACIJSKI MATERIALI

 Janez Inglič

(01) 58 99 476

Janez.Inglic@elektronabava.si

 Aleksander Petelinšek

(01) 58 99 471

Aleksander.Petelinsek@elektronabava.si

 

Industrijska oprema

Martin Kovač

(01) 58 99 362

  041 452 467

Martin.Kovac@elektronabava.si

 
 

Energetska oprema – SN in VN

Robert Jere

(01) 58 99 465

  031 838 717

Robert.Jere@elektronabava.si

Zdravko Plevel

(01) 58 99 461

  031 629 400

Zdravko.Plevel@elektronabava.si

 

Zeleni viri energije

Damjan Palčič

(01) 58 99 475

  041 327 696

Damjan.Palcic@elektronabava.si

 
 

Orodje

Bojan Prvinšek

(01) 58 99 393

Bojan.Prvinsek@elektronabava.si

 
 

Oprema za hlajenje, ogrevanje in prezračevanje

Luka Erlah

(01) 58 99 463

Luka.Erlah@elektronabava.si