Poslovalnice

PE LJUBLJANA

Elektronabava d.o.o.
PE Ljubljana

Cesta 24. junija 3
1000 Ljubljana – Črnuče

(01) 58 99 490

  peljubljana@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:30 – 16:30
Torek: 7:30 – 16:30
Sreda: 7:30 – 16:30
Četrtek: 7:30 – 16:30
Petek: 7:30 – 16:30
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Uroš Zver

(01) 58 99 498

  041 909 902

  Uros.Zver@elektronabava.si

VELEPRODAJNO SKLADIŠČE

Elektronabava d.o.o.

 

Cesta 24. junija 3

1000 Ljubljana – Črnuče

Delovni čas PREVZEM MATERIALA (dobava blaga) :

Ponedeljek: 7:00 – 12:00*
Torek: 7:00 – 12:00*
Sreda: 7:00 – 12:00*
Četrtek: 7:00 – 12:00*
Petek: 7:00 – 12:00*
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

Delovni čas OSEBNI PREVZEM (kupci) :

Ponedeljek: 7:00 – 15:00*
Torek: 7:00 – 15:00*
Sreda: 7:00 – 15:00*
Četrtek: 7:00 – 15:00*
Petek: 7:00 – 15:00*
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

*Ostali termini dobave in prevzema blaga so možni po predhodnem dogovoru z vodjo prevzema (Marko Cimermančič 01 58 99 341) ali vodjo odpreme blaga (Gaber Kuhar 01 58 99 351).


Vodja skladišča

Sandi karlo

(01) 5899 340

051 387 422

  Sandi.Karlo@elektronabava.si

PE Koper

Elektronabava d.o.o.
PE Koper

Šmarska cesta 5d
6000 Koper

(01) 58 99 371

  051 613 229

(01) 58 99 409

  pekoper@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 17:00
Torek: 7:00 – 17:00
Sreda: 7:00 – 17:00
Četrtek: 7:00 – 17:00
Petek: 7:00 – 17:00
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Tomi Collori

(01) 58 99 370

  051 205 847

  Tomi.Collori@elektronabava.si

PE Murska Sobota

Elektronabava d.o.o.
PE Murska Sobota

Obrtna ulica 22
9000 Murska Sobota

(01) 58 99 377

  051 340 129

(01) 58 99 409

  pemurskasobota@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 16:00
Torek: 7:00 – 16:00
Sreda: 7:00 – 16:00
Četrtek: 7:00 – 16:00
Petek: 7:00 – 16:00
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

 Konrad Bezjak

(01) 58 99 375

  041 722 015

  Konrad.Bezjak@elektronabava.si

PE Novo mesto

Elektronabava d.o.o.
PE Novo Mesto

Belokranjska cesta 1
8000 Novo mesto

(01) 58 99 364

  051 315 276

(01) 58 99 409

  penovomesto@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 17:00
Torek: 7:00 – 17:00
Sreda: 7:00 – 17:00
Četrtek: 7:00 – 17:00
Petek: 7:00 – 17:00
Sobota: 7:00 – 12:00
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Stojan Poglavc

(01) 58 99 363

  041 787 594

  Stojan.Poglavc@elektronabava.si

PE Celje

Elektronabava d.o.o.
PE Celje

Ipavčeva ulica 22
3000 Celje

(01) 58 99 382

  051 613 226

(01) 58 99 409

  pecelje@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 16:00
Torek: 7:00 – 16:00
Sreda: 7:00 – 16:00
Četrtek: 7:00 – 16:00
Petek: 7:00 – 16:00
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Robert Harnik

(01) 58 99 381

  041 765 669

  Robert.Harnik@elektronabava.si

PE Velenje

Elektronabava d.o.o.
PE Velenje

Cesta Simona Blatnika 16
3320 Velenje

(01) 58 99 388

  051 340 381

(01) 58 99 409

  pevelenje@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 16:00
Torek: 7:00 – 16:00
Sreda: 7:00 – 16:00
Četrtek: 7:00 – 16:00
Petek: 7:00 – 16:00
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Robert Harnik

(01) 58 99 381

  041 765 669

  Robert.Harnik@elektronabava.si

PE Maribor

Elektronabava d.o.o.
PE Maribor

Tržaška cesta 21
2000 Maribor

(01) 58 99 374

  031 301 535

(01) 58 99 409

  pemaribor@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 16:00
Torek: 7:00 – 16:00
Sreda: 7:00 – 16:00
Četrtek: 7:00 – 16:00
Petek: 7:00 – 16:00
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Konrad Bezjak

(01) 58 99 375

  041 722 015

  Konrad.Bezjak@elektronabava.si

Elektronabava d.o.o.
PE Kranj

Jelenčeva ulica 1
4000 Kranj

(01) 58 99 392

  031 709 285

  031 683 701

(01) 58 99 409

  pekranj@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 16:00
Torek: 7:00 – 16:00
Sreda: 7:00 – 16:00
Četrtek: 7:00 – 16:00
Petek: 7:00 – 16:00
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Leon Čenčič

(01) 58 99 390

  031 709 285

  Leon.Cencic@elektronabava.si

PE AJDOVŠČINA

Elektronabava d.o.o.
PE Ajdovščina

Vipavska cesta 4
5270 Ajdovščina

(01) 58 99 398

  041 400 367

(01) 58 99 409

  peajdovscina@elektronabava.si

Delovni čas:

Ponedeljek: 7:00 – 17:00
Torek: 7:00 – 17:00
Sreda: 7:00 – 17:00
Četrtek: 7:00 – 17:00
Petek: 7:00 – 17:00
Sobota: Zaprto
Nedelja in prazniki: Zaprto

 

Vodja

Lucjan Premrn

(01) 58 99 397

  041 455 200

  Lucjan.Premrn@elektronabava.si